• 0342 317 1451

Kültür Müdürlüğümüz

Gaziantep Üniversitesi 80. Yıl Öğrenci Kültür Merkezi şu anki çalışmalarını 2800 metrekarelik bir binada yürütmektedir. Binada 3 idari oda, 4 çalışma salonu, 21 topluluk odası, 3 atölye ve 1 müzik stüdyosu bulunmaktadır. Kurumda 1 kordinatör, 1 kordinatör yardımcısı, 1 memur, 2 şirkete bağlı personel olmak üzere 5 çalışan görev yapmaktadır. Kültür Müdürlüğümüze bağlı 77 öğrenci topluluğu bulunmaktadır. Bu topluluklara 17.817 öğrenci kayıt yaptırmıştır.

 

MİSYON

Gaziantep Üniversitesi öğrenci ve çalışanlarının istediği ilgi, bilgi ve beceri alanlarında bir araya gelmeleri ve çalışma yapabilmeleri için her türlü katkı ve olanağı sağlamak, bu çalışmalar sonucunda ortaya çıkan ürünlerin teşhir ve tanıtımını organize etmek.

 

VİZYON

Gaziantep Üniversitesi çatısı altındaki her bireyi en az bir sosyo-kültürel alana yönlendirerek mesleki gelişimlerine ek olarak sosyal alanlarda da donanım sahibi olmalarını sağlamak.

 

AMAÇ

Gaziantep Üniversitesi 80. Yıl Öğrenci Kültür Müdürlüğü’nün amacı, üniversite çatısı altındaki bireylerin sosyo -kültürel ihtiyaçlarının karşılanması, bu ihtiyaçları doğrultusunda bireysel ya da organize etkinlikler yapabilmeleri için uygun ortamların hazırlanması ve etkinliklerin sağlıklı yapılabilmesi amacıyla, imkânlar dâhilinde her türlü olanağın sağlanması.

 

Kültür Müdürlüğü Sitesine Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız

Spor Müdürlüğü Facebook Sayfasına Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız